Ana içeriğe atla

8 Mart 2018 tarihinde saat 18.00'da KADIN YÜRÜYÜŞÜ ÇAĞRIMIZDIR!

VARDIK! 

VARIZ! 

VAR OLACAĞIZ!!!!!


Bodrum Kadın Dayanışma Derneği’nin, her sene olduğu gibi bu yıl da Bodrum Kent Konseyi Kadın Meclisi bileşenlerinin de katılımı ile düzenlemiş olduğu 8 Mart Kadın Yürüyüşü’nün en değerli niteliği, örgütlü-örgütsüz, grup olarak ve tek başına gelen kadınlar olarak kendimizi ait hissedebildiğimiz ve kadın beyanımızı arka planda tutmak zorunda kalmadığımız, doğrudan kendi sözümüzü ifade edebildiğimiz bir alan olmasıdır! 


Hiçbir siyasi temsiliyetin ön plana çıkmadığı, salt kadın kimliklerimiz, kadın mücadelemiz ve kadın haklarına dair beyanlarımızı göz önünde bulundurarak, Bodrum Yarımadası’nda bulunan tüm Kadın bireylerin bir araya gelerek, SÖMÜRÜYE, CİNSİYETÇİLİĞE, EŞİTSİZLİĞE ve ŞİDDETE KARŞI duruşumuzu ve isyanımızı, tarafımıza yönlendirilmiş olan HAK İHLALLERİNE seyirci kalmayı reddettiğimizi, örgütlü ya da örgütsüz, dayanışarak güçlendiğimizi ve mücadelemizden vazgeçmeyeceğimizi ifade edeceğimiz bu yürüyüşe tüm Kadınları ve kendilerini Kadın olarak tanımlayan bireyleri çağırıyoruz! Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

KADINLARIN BAZI ADAYLARA KARŞI İTİRAZI VAR! GÖZÜMÜZ ÜZERİNİZDE!

SİYASİ PARTİLER MUĞLA İL BAŞKANLIKLARI
SİYASİ PARTİLER BODRUM İL
ÇE BAŞKANLIKLARINA
YEREL SE
ÇİMLER BAĞIMSIZ ADAY / ADAYLARINA BİLDİRİYORUZ
KAMUOYU VE BASININ DİKKATİNE

GÖZÜMÜZ ÜZERİNİZDE; Ülkemizin Yerel Seçimlere hazırlandığı bu süreçte Muğla İli ve Bodrum İlçesi Belediye seçimleri için tüm partilerin / bağımsız Belediye Başkan ve Meclis Üyesi aday adaylarını basın ve sosyal medya üzerinden takip ediyoruz.
GÖZÜMÜZ

ESMERAY BODRUM'DA! "KESTİRMEDEN HİKAYELER" tek perdelik oyun...

BKD ETKİNLİK DUYURUSU: YENİ YIL'I MOR ÇARŞI BULUŞMASINDA KARŞILIYORUZ!

Bazen alışkanlıkları değiştirmek iyi gelebilir.. hele ki bu değişiklik cazip ve eylenceli bir maksat barındırıyor ise.. Her ay düzenli olarak ayın ilk cumartesi günü düzenlediğimiz mor çarşıyı bir defalığa mahsus erteledik.. Neden mi? Çünkü Yeni Yılı Mor Çarşı ile buluşturmaya karar verdik.. Hal böyle olunca, çok keyifli, rengarenk ve birbirimiz ile ardımızda bıraktığımız yılı ve yeni yıl ile ilgili düşüncelerimizi konuşabileceğimiz, kahkahalı, yemekli ve bol kadın muhabbetli bir akşam için kolları sıvadık.. Cumartesi günü, 23 ARALIK 2017 tarihinde, saat 16.00'da Yeni Yıl'ı Mor Çarşı İle Karşılıyoruz - Etkinliğimize bütün Kadınları bekliyoruz!!!

Evrim