Ana içeriğe atla

#TekBaşınaOlmaz #hayır, #8MartaDoğru #KadınlarBirlikteGüçlü * 25 ŞUBAT 2017 *
Bodrum Kadın Dayanışma Derneği olarak #TekBaşınaOlmaz #hayır, #8MartaDoğru #KadınlarBirlikteGüçlü' Kampanya Grubu paydaşı olarak 14 Şubat eylemi sonrası ikinci kez, kadından kadına, ilçeden ilçeye, şehirden şehre sözümüzü taşıdığımız bir eylem zinciri ile 25 Şubat’ta bir aradayız!
25 Şubat 2017 tarihinde, İstanbul ile birlikte Mersin, İzmir, Eskişehir, Bursa, Manisa, Bodrum… gibi çok sayıda ilde de kadınlar olarak “#hayırlarımızı hep duymazdan gelenlere karşı tek başına değil, birlikte güçlü” olduğumuzu haykırıyoruz.
Sesimize ses, gücümüze güç katmak için, sen de bu zincirin bir halkası ol ve Derneğimizin terasında gerçekleştireceğimiz etkinliğe sen de katıl!
Adres:
Bodrum Kadın Dayanışma Derneği
Yeni Köy Mahallesi Turgutreis Caddesi Mausoleion Müzesi Karşısı 112/1 (Mavi Kapılı Köşk) Bodrum

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

BKD ETKİNLİK DUYURUSU: YENİ YIL'I MOR ÇARŞI BULUŞMASINDA KARŞILIYORUZ!

Bazen alışkanlıkları değiştirmek iyi gelebilir.. hele ki bu değişiklik cazip ve eylenceli bir maksat barındırıyor ise.. Her ay düzenli olarak ayın ilk cumartesi günü düzenlediğimiz mor çarşıyı bir defalığa mahsus erteledik.. Neden mi? Çünkü Yeni Yılı Mor Çarşı ile buluşturmaya karar verdik.. Hal böyle olunca, çok keyifli, rengarenk ve birbirimiz ile ardımızda bıraktığımız yılı ve yeni yıl ile ilgili düşüncelerimizi konuşabileceğimiz, kahkahalı, yemekli ve bol kadın muhabbetli bir akşam için kolları sıvadık.. Cumartesi günü, 23 ARALIK 2017 tarihinde, saat 16.00'da Yeni Yıl'ı Mor Çarşı İle Karşılıyoruz - Etkinliğimize bütün Kadınları bekliyoruz!!!

Evrim 

ESMERAY BODRUM'DA! "KESTİRMEDEN HİKAYELER" tek perdelik oyun...

ReNkLeRiN DaYaNıŞmAsI! Bodrum'da 2. Şubat haftasında 2 Etkinlik!

Önümüzdeki hafta, Bodrum Kadın Dayanışma Derneği olarak, Renklerin Dayanışması başlığı altında iki etkinlik düzenlenmekte. 
Esmeray'ın Kestirmeden Hikayeler isimli oyunu, herkese açık (karma) bir etkinlik olup, Renklerin Dayanışması "Toplumsal Cinsiyet Ayrımcılığı, Nefret Saldırıları ve Şiddet Konuşuyoruz" başlığı altındaki atölye ise kadınlara mahsustur.