Ana içeriğe atla

BODRUM 6. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ'NDE KARAR DURUŞMASI * DAYANIŞMA ÇAĞRISI


Bodrum Kadın Dayanışma Derneği, kadına yönelik şiddet, cinsel istismar ve kadın cinayet davalarının takipçisi olarak, Pazartesi günü, 12.12.2016 tarihinde saat 10:30'da Bodrum 6. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen Tecavüz Davasının Karar duruşmasında bulunacaktır. 


Failin kendisini yasadışı aklama metodları ile mahkemeyi yanıltma çabalarına seyirci kalmayacağız.
Kadın arkadaşımızı hukuk mücadelesinde yalnız bırakmayacağız ve adaletin gerçek adalet olarak tecelli etmesi yönünde ısrarcı olacağız.

Kadın arkadaşlarımızı dayanışmaya çağırıyoruz!

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

KADINLARIN BAZI ADAYLARA KARŞI İTİRAZI VAR! GÖZÜMÜZ ÜZERİNİZDE!

SİYASİ PARTİLER MUĞLA İL BAŞKANLIKLARI
SİYASİ PARTİLER BODRUM İL
ÇE BAŞKANLIKLARINA
YEREL SE
ÇİMLER BAĞIMSIZ ADAY / ADAYLARINA BİLDİRİYORUZ
KAMUOYU VE BASININ DİKKATİNE

GÖZÜMÜZ ÜZERİNİZDE; Ülkemizin Yerel Seçimlere hazırlandığı bu süreçte Muğla İli ve Bodrum İlçesi Belediye seçimleri için tüm partilerin / bağımsız Belediye Başkan ve Meclis Üyesi aday adaylarını basın ve sosyal medya üzerinden takip ediyoruz.
GÖZÜMÜZ

BKD ETKİNLİK DUYURUSU: YENİ YIL'I MOR ÇARŞI BULUŞMASINDA KARŞILIYORUZ!

Bazen alışkanlıkları değiştirmek iyi gelebilir.. hele ki bu değişiklik cazip ve eylenceli bir maksat barındırıyor ise.. Her ay düzenli olarak ayın ilk cumartesi günü düzenlediğimiz mor çarşıyı bir defalığa mahsus erteledik.. Neden mi? Çünkü Yeni Yılı Mor Çarşı ile buluşturmaya karar verdik.. Hal böyle olunca, çok keyifli, rengarenk ve birbirimiz ile ardımızda bıraktığımız yılı ve yeni yıl ile ilgili düşüncelerimizi konuşabileceğimiz, kahkahalı, yemekli ve bol kadın muhabbetli bir akşam için kolları sıvadık.. Cumartesi günü, 23 ARALIK 2017 tarihinde, saat 16.00'da Yeni Yıl'ı Mor Çarşı İle Karşılıyoruz - Etkinliğimize bütün Kadınları bekliyoruz!!!

Evrim 

ESMERAY BODRUM'DA! "KESTİRMEDEN HİKAYELER" tek perdelik oyun...