Ana içeriğe atla

DUYURU: Kemal Ördek ile Seks İşçiliği hakkında Mitler & Gerçekler Atölyesi


Kırmızı Şemsiye Cinsel Sağlık ve İnsan Hakları Derneği Başkanı Kemal Ördek, Bodrum Kadın Dayanışma Derneği'nin daveti üzerine, Seks İşçileri Hakkında Mitler ve Gerçekler hakkında bir atölye çalışması gerçekleştirecektir.

Atölyeye LBTİ bireyler ve Kadınlara mahsus olup, sınırlı sayıda katılım mümkündür.
Katılma talebinizi, buradan, bodrumkadindayanisma@gmail.com ya da 0252 316 31 63 / 0555 291 97 67 no.lu telefon hattını arayarak bildirebilirsiniz.

TARİH: Pazar, 30.10.2016
SAAT: 11:00'da
YER: BKD - Bodrum Kadın Dayanışma Derneği
Yeni Köy Mahallesi Turgutreis Caddesi
Mausoleion Müzesi Karşısı 112/1
(Mavi Kapılı Köşk)
Bodrum / MUĞLA

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

KADINLARIN BAZI ADAYLARA KARŞI İTİRAZI VAR! GÖZÜMÜZ ÜZERİNİZDE!

SİYASİ PARTİLER MUĞLA İL BAŞKANLIKLARI
SİYASİ PARTİLER BODRUM İL
ÇE BAŞKANLIKLARINA
YEREL SE
ÇİMLER BAĞIMSIZ ADAY / ADAYLARINA BİLDİRİYORUZ
KAMUOYU VE BASININ DİKKATİNE

GÖZÜMÜZ ÜZERİNİZDE; Ülkemizin Yerel Seçimlere hazırlandığı bu süreçte Muğla İli ve Bodrum İlçesi Belediye seçimleri için tüm partilerin / bağımsız Belediye Başkan ve Meclis Üyesi aday adaylarını basın ve sosyal medya üzerinden takip ediyoruz.
GÖZÜMÜZ

ESMERAY BODRUM'DA! "KESTİRMEDEN HİKAYELER" tek perdelik oyun...

BKD ETKİNLİK DUYURUSU: YENİ YIL'I MOR ÇARŞI BULUŞMASINDA KARŞILIYORUZ!

Bazen alışkanlıkları değiştirmek iyi gelebilir.. hele ki bu değişiklik cazip ve eylenceli bir maksat barındırıyor ise.. Her ay düzenli olarak ayın ilk cumartesi günü düzenlediğimiz mor çarşıyı bir defalığa mahsus erteledik.. Neden mi? Çünkü Yeni Yılı Mor Çarşı ile buluşturmaya karar verdik.. Hal böyle olunca, çok keyifli, rengarenk ve birbirimiz ile ardımızda bıraktığımız yılı ve yeni yıl ile ilgili düşüncelerimizi konuşabileceğimiz, kahkahalı, yemekli ve bol kadın muhabbetli bir akşam için kolları sıvadık.. Cumartesi günü, 23 ARALIK 2017 tarihinde, saat 16.00'da Yeni Yıl'ı Mor Çarşı İle Karşılıyoruz - Etkinliğimize bütün Kadınları bekliyoruz!!!

Evrim