Ana içeriğe atla

BKD 3. HOMOFOBİ ATÖLYESİ 11-12 Haziran 2016 tarihleri arasında Bodrum’da
        Açık Toplum Vakfı ve Bodrum Belediyesi'nin katkıları ile düzenlenecek olan BODRUM KADIN DAYANIŞMA DERNEĞİ'NİN üçüncü Homofobi Atölyesi 11-12 Haziran 2016 tarihleri arasında Bodrum’da düzenlenecektir.

        11 Haziran 2016 tarihinde, Kırmızı Şemsiye Cinsel Sağlık ve İnsan Hakları Derneği Başkanı Kemal Ördek; BKDD’de 20 kişilik katılımcılara bir atölye düzenleyecektir. Atölye, homofobi ve transfobi farkındalığı ile bu iki konuya karşı geliştirilebilecek yöntemler üzerine gerçekleştirilecektir.

        12 Haziran 2016 tarihinde ise Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Trans, İnterseks Bireylerin Aileleri ve Yakınları Derneği’nin (LİSTAG) katkıları ile “Benim Çocuğum” belgeseli, KAMUYA AÇIK bir şekilde "Benim Çocuğum" adlı Belgesel gösteriminin ardından LİSTAG’dan iki anne Ümmühan Kıyan ve Günseli Dum sunum yapacak, ardından Kemal Ördek deneyim aktarımı yapacaktır.

12 HAZİRAN 2016 tarihli ETKİNLİK saat 14:00'da Trafo'da KAMUYA AÇIK OLARAK YAPILACAKTIR!
[Giriş ücretsizdir!]

--

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

BKD ETKİNLİK DUYURUSU: YENİ YIL'I MOR ÇARŞI BULUŞMASINDA KARŞILIYORUZ!

Bazen alışkanlıkları değiştirmek iyi gelebilir.. hele ki bu değişiklik cazip ve eylenceli bir maksat barındırıyor ise.. Her ay düzenli olarak ayın ilk cumartesi günü düzenlediğimiz mor çarşıyı bir defalığa mahsus erteledik.. Neden mi? Çünkü Yeni Yılı Mor Çarşı ile buluşturmaya karar verdik.. Hal böyle olunca, çok keyifli, rengarenk ve birbirimiz ile ardımızda bıraktığımız yılı ve yeni yıl ile ilgili düşüncelerimizi konuşabileceğimiz, kahkahalı, yemekli ve bol kadın muhabbetli bir akşam için kolları sıvadık.. Cumartesi günü, 23 ARALIK 2017 tarihinde, saat 16.00'da Yeni Yıl'ı Mor Çarşı İle Karşılıyoruz - Etkinliğimize bütün Kadınları bekliyoruz!!!

Evrim 

ESMERAY BODRUM'DA! "KESTİRMEDEN HİKAYELER" tek perdelik oyun...

ReNkLeRiN DaYaNıŞmAsI! Bodrum'da 2. Şubat haftasında 2 Etkinlik!

Önümüzdeki hafta, Bodrum Kadın Dayanışma Derneği olarak, Renklerin Dayanışması başlığı altında iki etkinlik düzenlenmekte. 
Esmeray'ın Kestirmeden Hikayeler isimli oyunu, herkese açık (karma) bir etkinlik olup, Renklerin Dayanışması "Toplumsal Cinsiyet Ayrımcılığı, Nefret Saldırıları ve Şiddet Konuşuyoruz" başlığı altındaki atölye ise kadınlara mahsustur.