Ana içeriğe atla

Bodrum Kadın Dayanışma Derneği 25 Haziran 2014 tarihinde Dayanışma Gecesi düzenliyor...Bodrum Kadın Dayanışma Derneği 25 Haziran 2014 tarihinde Dayanışma Gecesi düzenliyor...

Gerçekleştirilecek dayanışma gecesi ile BKD Ritim Grubunun kuruluşuna imza atılacaktır... 

Gecemize cinsiyet farklılığı gözetmeksizin herkes davetlidir! 

Gece saat 20.00'de başlayacaktır.
Giriş 10.- TL.

İletişim için: 0555-291 97 67GECEMİZ ÇOK GÜZEL GEÇTİ... DEĞERLİ KATILIM VE KATKILARINIZDAN DOLAYI HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ!!!

BKD DAYANIŞMA GECESİ EYLEMSİZ OLMAZ DEDİK... EL SALVADOR'DA YILLARDIR KÜRTAJ OLDUKLARI İÇİN TUTUKLU BULUNAN 17 KADIN ARKADAŞIMIZ ve KADIN HAREKETİ İLE DAYANIŞMAK İÇİN FOTOĞRAF EYLEMİ YAPTIK... EL SALVADOR'DA Kİ KADIN ARKADAŞLARA SELAM OLSUN! SALVE AMİGAS EN EL SALVADOR! #LAS17 


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

KADINLARIN BAZI ADAYLARA KARŞI İTİRAZI VAR! GÖZÜMÜZ ÜZERİNİZDE!

SİYASİ PARTİLER MUĞLA İL BAŞKANLIKLARI
SİYASİ PARTİLER BODRUM İL
ÇE BAŞKANLIKLARINA
YEREL SE
ÇİMLER BAĞIMSIZ ADAY / ADAYLARINA BİLDİRİYORUZ
KAMUOYU VE BASININ DİKKATİNE

GÖZÜMÜZ ÜZERİNİZDE; Ülkemizin Yerel Seçimlere hazırlandığı bu süreçte Muğla İli ve Bodrum İlçesi Belediye seçimleri için tüm partilerin / bağımsız Belediye Başkan ve Meclis Üyesi aday adaylarını basın ve sosyal medya üzerinden takip ediyoruz.
GÖZÜMÜZ

ESMERAY BODRUM'DA! "KESTİRMEDEN HİKAYELER" tek perdelik oyun...

BKD ETKİNLİK DUYURUSU: YENİ YIL'I MOR ÇARŞI BULUŞMASINDA KARŞILIYORUZ!

Bazen alışkanlıkları değiştirmek iyi gelebilir.. hele ki bu değişiklik cazip ve eylenceli bir maksat barındırıyor ise.. Her ay düzenli olarak ayın ilk cumartesi günü düzenlediğimiz mor çarşıyı bir defalığa mahsus erteledik.. Neden mi? Çünkü Yeni Yılı Mor Çarşı ile buluşturmaya karar verdik.. Hal böyle olunca, çok keyifli, rengarenk ve birbirimiz ile ardımızda bıraktığımız yılı ve yeni yıl ile ilgili düşüncelerimizi konuşabileceğimiz, kahkahalı, yemekli ve bol kadın muhabbetli bir akşam için kolları sıvadık.. Cumartesi günü, 23 ARALIK 2017 tarihinde, saat 16.00'da Yeni Yıl'ı Mor Çarşı İle Karşılıyoruz - Etkinliğimize bütün Kadınları bekliyoruz!!!

Evrim